Odborné informace C. H. Beck
kvalitní - kompetentní - kompletní

CLOUD Z POHLEDU PRÁVNÍ PRAXE

23. června 2020 (13.30–17.00)
COURTYARD BY MARRIOTT, Lucemburská 46, PRAHA 3
Bez DPH: 3 690,08 Kč S DPH: 4 465,00 Kč
V ceně jsou zahrnuty výukové materiály, drobné občerstvení a nápoje během dne a u celodenních seminářů oběd ve formě tříchodového menu. Dále blok a psací potřeby.

Mgr. Lada Petriková

Působí již řadu let jako vedoucí právník v advokátní kanceláři AK Vlasák advokáti s.r.o., kde vede tým specialistů poskytujících komplexní právní služby externím klientům, a to ve všech právních odvětvích. Věnuje se nejvíce IT a IP právu, a dále daňovému, obchodnímu, občanskému, medicínskému a trestnímu právu. V neposlední řadě se pak zabývá i podporou rozvoje byznysu klientů a věnuje se dlouhodobě i lektorské činnosti. Řadu let se také zabývá možnostmi efektivního propojení lékařství, neurověd a IT, a v oblasti neurotechnologií aktuálně připravuje konkrétní projekt využití 3D technologií k prevenci a léčbě poruch nálad a prožívání. 

Obsah semináře

 

Cloud - pojem


Mýty a fakta o cloudech


Využití cloudu v praxi


Výhody a rizika cloudových služeb


Podmínky užívání služeb, smlouvy o cloudových službách (včetně rizik), rozhodné právo


Ochrana dat, zabezpečení a odpovědnost (vč. povinnosti mlčenlivosti advokáta)


Tipy, upozornění, doporučení a příklady aneb praktické „desatero“

 

 

 

 

Cíl semináře

Získáte obecné i konkrétní informace o tom, jak a proč cloudy fungují, v čem jsou jejich přínosy a rizika. Dále se dozvíte, jak a proč vhodně nastavit podmínky ve smlouvách o cloudových službách a dostanete řadu praktických tipů a doporučení týkající se oblasti cloudů.
Díky semináři budete o krok napřed před konkurencí, která si na obdobná témata zatím buď neudělala čas anebo je považuje za nepodstatná, byť se jí oblast cloudů týká. 

Komu seminář doporučujeme

Seminář je určen pro firemní právníky, právníky ve veřejném sektoru, advokáty a širokou veřejnost. Cloud v určité míře využívá každý z nás, pokud jakkoli pracuje s daty, ať už se svými daty nebo s daty svých klientů či třetích osob.