Odborné informace C. H. Beck
kvalitní - kompetentní - kompletní

VELKÁ NOVELA ZÁKONÍKU PRÁCE

25. května 2020 (9.00–12.00)
COURTYARD BY MARRIOTT, Lucemburská 46, PRAHA 3
Bez DPH: 3 690,08 Kč S DPH: 4 465,00 Kč
V ceně jsou zahrnuty výukové materiály, drobné občerstvení a nápoje během dne a u celodenních seminářů oběd ve formě tříchodového menu. Dále blok a psací potřeby.

JUDr. Lucie Kalašová, LL.M.

Advokátka a of counsel společnosti bpv Braun Partners s.r.o. V rámci své advokátní praxe se dlouhodobě specializuje na poradenství v oblasti pracovního práva a ochrany osobních údajů. Věnuje se také publikační a lektorské činnosti. Pro oblast pracovního práva je JUDr. Lucie Kalašová doporučovaným odborníkem. JUDr. Lucie Kalašová i advokátní kancelář bpv Braun Partners s.r.o. jsou pravidelně uváděni v uznávaných ratingových publikacích Chambers Europe i Legal 500 EMEA.

Obsah semináře

V rámci semináře probereme významné a v rámci odborné veřejnosti netrpělivě očekávané změny vyplývající z chystané velké novely zákoníku práce.

 

Změny se budou týkat zejména :
• dovolené – zcela nového způsobu výpočtu nároku na dovolenou, převádění a poskytování dovolené
• doručování
• sdílených pracovních míst
• pracovní doby
• přechodu práv a povinností z pracovněprávního vztahu

 

Nezapomeneme ani na související doporučení pro praxi. Seminář bude doplněn i o nejnovější aktuality z pracovního práva.

 

 

Cíl semináře

Seminář poskytne účastníkům seznámení s nejdůležitějšími chystanými změnami zákoníku práce, které mohou mít významný dopad na praxi všech zaměstnavatelů.

Komu seminář doporučujeme

Seminář je určen pro všechny zaměstnavatele, vedoucí zaměstnance, personalisty, mzdové účetní ale i pro firemní právníky a advokáty, kteří chtějí v krátkém čase získat ucelené, praktické a aktuální informace o chystaných změnách.