Odborné informace C. H. Beck
kvalitní - kompetentní - kompletní

preorder
C.H. Beck preorder

Více pohledů

Zákoník práce. Komentář, 3. vydání

Běžná cena: 2 990,00 Kč

Early bird: Bez DPH: 2 256,09 Kč S DPH: 2 481,70 Kč

Autor:

Miroslav Bělina, Ljubomír Drápal a kol.

ISBN: 978-80-7400-759-0
Počet stran: 1536
Typ Publikace: Komentáře
Objednací č.: EVK24
Datum vydání: 29.11.2019
Vazba: Vázaná
Dostupnost Připravujeme

LETOS SI PŘIPOMÍNÁME 30 LET SVOBODY. SLAVÍME VÝROČÍ SAMETOVÉ REVOLUCE, KTERÁ OTEVŘELA CESTU DEMOKRACII, SVOBODĚ SLOVA, PODNIKÁNÍ NEBO CESTOVÁNÍ. NAKLADATELSTVÍ C. H. BECK VÁM K PŘÍLEŽITOSTI TĚCHTO OSLAV PŘIPRAVILO VÝBĚR 17 TITULŮ SE 17% SLEVOU. VYBÍRAT A NAKUPOVAT MŮŽETE AŽ DO KONCE ROKU.


Tato mimořádná akce platí od 11. 11. 2019 do 31. 12. 2019 jen pro ČR; slevy se nesčítají. Kompletní výběr akčních titulů naleznete ZDE.


Velký komentář k zákoníku práce ve svém třetím aktualizovaném vydání především reaguje na aktuální vývoj legislativy, a to nejen české, ale i evropské, v mezidobí od druhého vydání. Současně rozebírá i nejaktuálnější judikaturu především českých soudů včetně Ústavního, ale i Evropského soudního dvora. Autoři zohledňují i nejnovější odbornou literaturu. Komentář poskytuje komplexní výklad jednotlivých ustanovení zákoníku práce ve všech nezbytných souvislostech a tam, kde to autoři považují za nutné pro pochopení současné úpravy, včetně historického vývoje. Komentář věnuje značnou pozornost i výkladu jednotlivých ustanovení ve vazbě na občanský zákoník. Čtenář jistě ocení i vysoce aktuální přehled nejen judikatury, a to i evropské, ale i odborné literatury, který je připojen ke každému jednotlivému ustanovení. Zkušený autorský kolektiv je složen ze soudců, akademiků, advokátů i pracovníků Ministerstva práce a sociálních věcí. Komentář je určen především personalistům, podnikovým právníkům, advokátům, soudcům, odborovým funkcionářům, stejně jako všem z širší odborné veřejnosti, pokud přicházejí do styku s pracovním právem.

Kolektiv autorů

Tomáš Bělina, Věra Bognárová, Jiří Doležílek, Jakub Morávek, Zdeněk Novotný, Jan Pichrt, Mojmír Putna, Eva Rothová, Jaroslav Stádník, Martin Štefko

Klíčová slova

zaměstnanec, zaměstnavatel, odbory, bezpečnost a ochrana zdraví při práci, dovolená, pracovní poměr, pracovní cesta
Zde nám můžete položit jakoukoli otázku ohledně právě zobrazeného produktu


  • Otázka nesmí obsahovat odkazy