Odborné informace C. H. Beck
kvalitní - kompetentní - kompletní

Způsob dodání a platby


Doprava:
Zboží z produkce Prodávajícího je odesíláno prostřednictvím České pošty nebo prostřednictvím kurýrních služeb DPD, GLS nebo IN TIME (pakliže není sjednán jinak) do 2 pracovních dnů od akceptace objednávky. Na přelomu měsíců prosinec/leden je z technických důvodů expedice prodloužena o 10 pracovních dnů.

Zásilkovna:
K vyzvednutí objednaného zboží můžete využít služeb Zásilkovny. Zásilka je zpravidla do 1-2 pracovních dnů předána dopravci. Zboží v předprodeji předáme dopravci zpravidla do 1 pracovního dne od jeho naskladnění; termín naskladnění a expedice se může změnit.

Jak služba funguje? V pokladně e-shopu si zvolíte odběrní místo, které je vám nejbližší. Ve chvíli, kdy budete mít zásilku připravenou, dostanete bezplatnou SMS zprávu s informací, že objednávka je připravena k vyzvednutí. Další informace naleznete na stránkách www.zasilkovna.cz.

Způsob platby:
Cena veškerého zboží nabízeného na eShopu Prodávajícího je uváděna včetně DPH i všech poplatků s prodejem souvisejících (s výjimkou níže uvedeného manipulačního poplatku, který je uveden samostatně). Cena zboží je platná po dobu jejího zveřejnění v eShopu Prodávajícího. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží (viz níže) může zákazník uhradit Prodávajícímu následujícími způsoby:

  • bezhotovostně e-platbou prostřednictvím platebního systému GP webpay; nebo
  • v hotovosti na dobírku v místě určeném zákazníkem v objednávce.

V případě platby v hotovosti na dobírku je cena zboží splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je cena zboží splatná do 3 dnů od uzavření kupní smlouvy.
Zákazník nabývá vlastnictví ke zboží zaplacením celé ceny zboží.