Odborné informace C. H. Beck
kvalitní - kompetentní - kompletní

O Nakladatelství C. H. Beck

C. H. Beck se řadí k nejvýznamnějším evropským nakladatelstvím specializujícím se na právnickou a ekonomickou literaturu. V Německu zaujímá vedoucí postavení mezi vydavateli odborné právnické literatury a přední místo pokud jde o tituly zaměřené na ekonomickou a daňovou problematiku.

Jeho produkce čítá aktuálně přes 9000 knižních titulů, z nichž řada je dostupná také v elektronické podobě, a přibližně 70 odborných časopisů. V roce 2013 oslavil C. H. Beck 250. výročí svého založení. Patří tak mezi evropské nakladatelské domy s nejdelší tradicí.

Česká pobočka skupiny, Nakladatelství C. H. Beck, byla založena v Praze v roce 1993. Během více než dvaceti let svého působení si získala prestiž mezi odbornou veřejností a je vnímána jako prémiová značka.

V roce 2002 byl uveden na trh právní informační systém, který se postupně vyvinul až do dnešní podoby, systému Beck-online. Ten svým uživatelům zpřístupňuje denně aktualizované právní předpisy, judikaturu a knihy a časopisy nakladatelství C. H. Beck, které jsou s legislativou důsledně provázány. Představuje tak rozsáhlou elektronickou databázi s veškerými informacemi potřebnými pro právní praxi.

V dubnu 2015 zahájila svou činnost Akademie C. H. Beck, která nabízí odborné semináře pro právníky. Jejím cílem je uspokojit své klienty pestrým výběrem témat, kvalitním obsahem seminářů a pečlivým výběrem lektorů z řad nejvyšších právních kapacit. Stejný důraz klade na komfort svých účastníků garantovaný profesionálním zázemím čtyřhvězdičkového hotelu, prvotřídním servisem a vzájemnou provázaností s nakladatelským domem.