+420 733 734 348  beck@beck.cz

2. vydání

Občanský zákoník II. Rodinné právo (§ 655-975). Komentář. 2. vydání

Komentáře | 1256 stran | vydáno 11. 12. 2020
Více Méně
  • 2 990 Kč

Skladem

Po šesti letech účinnosti nového občanského zákoníku přichází na trh druhé, podstatně přepracované a rozšířené vydání komentáře k novému českému rodinnému právu začleněnému do občanského zákoníku. Autoři reagují na problémy, které aplikace nové právní úpravy přinesla a přináší. Zpracována byla nová judikatura vydaná soudy po účinnosti... Více

Související tituly

Více o titulu

Po šesti letech účinnosti nového občanského zákoníku přichází na trh druhé, podstatně přepracované a rozšířené vydání komentáře k novému českému rodinnému právu začleněnému do občanského zákoníku. Autoři reagují na problémy, které aplikace nové právní úpravy přinesla a přináší. Zpracována byla nová judikatura vydaná soudy po účinnosti občanského zákoníku. Aktuální komentáře jednotlivých ustanovení reagují na právní názory formulované právě judikaturou, akademickou sférou a v neposlední řadě i v jiných komentářích občanského zákoníku.

 Nové vydání přitom není pouhou rekapitulací vývoje právních názorů. Psán s ohledem na právníky z právní praxe komentář nabídne podrobné výklady jednotlivých ustanovení, které pomohou s formulací právních argumentů opřených o kvalitní znalost tématu a vycházejících z dosud judikovaných závěrů.

Zcela nově byla zpracována problematika péče o zdraví dítěte a o jmění dítěte. Zvláštní pozornost je věnována procesním aspektům a mezinárodnímu právu rodinnému.

 

OBJEDNEJTE SI KOMPLET KOMENTÁŘŮ K OBČANSKÉMU ZÁKONÍKU (OBČANSKÝ ZÁKONÍK I–VI, 2. VYDÁNÍ) JIŽ NYNÍ ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 14 990 Kč A UŠETŘETE 5 070 Kč! CENA VŠECH SVAZKŮ SAMOSTATNĚ ČINÍ 20 060 Kč.

Obchodní podmínky vztahující se k nákupu kompletu: 

* Uplatnění zvýhodněné ceny 14 990 Kč je podmíněno závaznou objednávkou všech svazků občanského zákoníku (2. vydání).

* Jednotlivé svazky Vám zašleme ihned po vydání na dobírku.

* Zaplatíte vždy až po doručení konkrétního svazku na Vaši adresu.

* V případě, že si neodeberete všechny svazky, vyhrazujeme si právo fakturovat Vám rozdíl mezi běžnou prodejní cenou odebraných titulů a zvýhodněnou cenou odebraných titulů v kompletu.

* Sleva se nesčítá s ostatními slevami.

Více informací o obsahu, cenách a termínech naleznete zde.

Detaily

  • Objednací číslo: EVK26
  • ISBN: 978-80-7400-795-8
  • Vydání: 2.
  • Datum vydání: 11. 12. 2020
  • Typ publikace: Komentáře
  • Počet stran: 1256